Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

YT | FB | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

Dzień dobry.
Jesteśmy wszystkim znani, którzy nas znają.

Nasza oferta

Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna

studia pierwszego stopnia

Więcej

studia drugiego stopnia

Więcej

Dlaczego Uniwersytet
Wrocławski?

Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się placówek naukowych i dydaktycznych, nie tylko na Uniwersytecie Wrocławskim, ale i w skali ogólnopolskiej. Studentów traktuje się u nas jako intelektualnych partnerów, nie zaś jako jednostki zmuszone do biernego odbioru zajęć dydaktycznych. Współpraca, partnerstwo i ciekawość to naszym zdaniem podstawa w relacjach z młodymi ludźmi. Dlatego też ponad dwa tysiące studentów zaufało dydaktycznym umiejętnościom i naukowym osiągnięciom naszych wykładowców. Pracownicy instytutu dziennikarstwa to najwybitniejsi fachowcy, nie tylko w Polsce, ale także na arenie międzynarodowej. Wykładają u nas najlepsi specjaliści z zakresu: dziennikarstwa, brandingu, marketingu, reklamy oraz public relations. Kadrę naukową charakteryzuje przede wszystkim elastyczność i otwartość na wciąż zmieniające się technologie oraz sposoby nauczania. Jesteśmy niebanalni, a co za tym idzie z pokorą przyjmujemy konstruktywną krytykę, wszelkie uwagi i propozycje, które w ramach struktur i zadań Uniwersytetu Wrocławskiego staramy się wcielać w czyn. 

 

WAŻNA INFORMACJA Z OSTATNIEJ CHWILI!!!

w związku z otrzymaną wiadomością z Informatycznego Centrum Edukacji i Nauk o zmianie zasad pobierania wyników matur z systemu KReM (Krajowy Rejestr Matur), 

prosimy WSZYSTKICH kandydatów na studia STACJONARNE I stopnia i jednolite magisterskie o obowiązkowe wpisanie w systemie IRKa wyników matur. 

Wyniki matur muszą zostać wpisane najpóźniej do 7 lipca włącznie. 

 

Kandydaci na studia NIESTACJONARNE wpisują wyniki matur najpóźniej w ostatnim dniu rejestracji w systemie, zgodnie z harmonogramem rekrutacji. 

Jest to sytuacja, na którą uczelnia nie ma wpływu. Bardzo przepraszamy Państwa za niedogodności.

 

UWAGA! Powyższa prośba dotyczy rekrutacji na rok akademicki 2022/2023.

Zasady
rekrutacji

Wybierz z poniższego menu interesujący Cię kierunek i poznaj zasady rekrutacji na studia.

71 375 79 00 Telefon rekrutacja.idiks@uwr.edu.pl 713757927 E-mail

Internetowa
rejestracja kandydatów
kliknij i przejdź dalej