Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

IG | YT | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

RekruStacja - kierunek na karierę

Czy planujesz dostać się na wakacyjny staż, praktyki, a może szukasz pierwszej pracy? Mamy dla Ciebie świetne wieści! Wydarzenie RekruStacja to idealna okazja, aby znaleźć się na właściwej drodze do kariery zawodowej!

 

8-9 maja RekruStacja będzie czekała na Ciebie w budynku D Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii. Tam do Twojej dyspozycji będą inspirujące prelekcje oraz praktyczne sesje, które pomogą Ci się wyróżnić i osiągnąć sukces na rynku pracy.

 

8 maja to dzień pełen wartościowych informacji! Dołącz do naszych prelekcji w auli 2D im. Witolda Świdy:

12:00-13:30: Wirtualne CV, czyli jak wykorzystać social media w poszukiwaniu pracy. Przygotuj się na inspirującą podróż przez świat wirtualnych CV!

13:45-15:15: Rozmowa kwalifikacyjna – wszystko, o czym się nie mówi, a powinno. Poznaj praktyczne wskazówki, które pomogą Ci skutecznie poradzić sobie z trudnymi pytaniami rekrutacyjnymi.

 

A 9 maja to czas na praktykę! Zapisz się na jedną z naszych sesji:

Sesja 1 (10:00-12:00) lub Sesja 2 (14:00-16:00) - Praktyka – sprint rekrutacyjny. Zdobądź wprawę w rozmowach kwalifikacyjnych podczas 5 krótkich sesji z różnymi rekruterami!

 

Uwaga! Liczba miejsc na każdą z sesji przewidzianych w ramach Praktyka – sprint rekrutacyjny jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się na daną godzinę będzie decydować kolejność zgłoszeń. W przypadku wyczerpania puli miejsc zostanie uruchomiona lista rezerwowa.

Link do zapisów: https://forms.office.com/e/HrJENfxCwW

 

Nie musisz się specjalnie przygotowywać - wystarczy, że się zapiszesz, a organizatorzy wydarzenia zajmą się resztą.

 

Projekt organizowany jest w ramach II edycji Programu Ambasadorskiego ABK.

 

Nie przegap tej niepowtarzalnej okazji na rozwój zawodowy! Zapisz się już teraz i zbliż się do realizacji swoich zawodowych marzeń!

Do zobaczenia na RekruStacji!