Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

IG | YT | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

Koncepty 2024

W imieniu Koła Naukowego COMMON serdecznie zapraszamy wszystkich studentów do wzięcia udziału w branżowym konkursie Koncepty. 

Koncepty to konkurs dla studentów, polegający na rozwiązaniu briefu strategicznego lub kreatywnego, przygotowanego przez głównego sponsora - Spyrosoft

Uczestnicy mają 7 dni na znalezienie rozwiązania i odesłanie go w formie prezentacji. Zostanie ono przekazane ekspertom z sektora kreatywnego, którzy poddadzą je swojej ocenie. 

Koncepty - oprócz części konkursowej - składają się z dwóch głównych eventów - Rozgrzewki i Finału. 

Rozgrzewka to event, który ma przygotować i zainspirować uczestników konkursu. Wydarzenie składa się z trzech prelekcji, przygotowywanych w tematyce briefu sponsora. 

Na rozgrzewce będziemy mieli przyjemność posłuchać wystąpień reprezentantów z firmy Spyrosoft, agencji kreatywnej 25wat, a także agencji Cięty Język.

Finał Konceptów to event, podczas którego usłyszymy prezentacje wybranych wcześniej drużyn, spośród których doświadczone jury wyłoni zwycięzców konkursu. 

Co najważniejsze: wszystkie wydarzenia są otwarte i każdy może na nie przyjść - niezależnie od tego, czy bierze udział w konkursie.

Do zobaczenia!