Warsztaty: od kiedy i po co badamy? Warsztaty dla doktorantów (i nie tylko)

Warsztaty: Od kiedy i po co badamy?

Poznamy „czarną” przeszłość badań jakościowych i powód ich obecnej popularności. Jakościowo eksplorować będziemy narzędzia i techniki badawcze oraz nasze Ja, Ja – Badacz. Umiejętności manualne i dobry humor na pewno się przydadzą.

Prowadząca: dr Patrycja Rozbicka
Wrocławianka, podróżniczka, realistka. Od wielu lat związana z Instytutem Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, początkowo jako studentka, doktorantka, obecnie jako wykładowca akademicki. Koordynator kierunku Journalism and Social Communication. Współpracuje z wrocławskimi organizacjami pozarządowymi oraz międzynarodowymi korporacjami, gdzie prowadzi warsztaty z zakresu kompetencji międzykulturowych. Z zamiłowania i specjalizacji badacz jakościowy.

Informacje logistyczne

• Kiedy: 18.12.2017