Rusza kolejna edycja Koła Odręcznego

Koło odręczne

Koło Odręczne - warsztaty rysunku odręcznego /szkicu dla studentów Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (ale zapraszamy również Państwa z innych kierunków) kontynuuje swoje spotkania w semestrze letnim. Uczestnicy koła poznają różne techniki i strategie rysunkowe z przykładów/prezentacji, jednak głównie w praktycznych ćwiczeniach. Każdy może nauczyć się rysować przejrzyście i wizualizować w ten sposób zarówno idee, relacje, procesy, jak i obiekty, sytuacje, osoby, scenerie. Każdy jest w stanie wypracować ręczne liternictwo i posługiwać się nim. Talent nie jest niezbędny. Zapraszamy osoby o różnych doświadczeniach z rysunkiem jak i tych bez doświadczeń. W planach oprócz regularnych spotkań jest spotkanie/warsztaty z zawodowym rysownikiem.

Terminy

Spotkania będą się odbywały w czwartki o godz. 17.15 w sali 138. Na spotkania nie muszą Państwo przynosić żadnych materiałów, chyba, że zostanie zapowiedziane inaczej. Dodatkowo, platformą komunikacji członków Koła jest grupa na facebooku  Zapraszam do zgłaszania się do grupy, a także proszę o kontakt poprzez fb lub na maila osoby, które nie mogą pojawić się w tym terminie a chciałyby brać udział w naszych zajęciach.