Plażowo-luzacki arcyturniej siatkarski

PLAS

PLAS, czyli Plażowo-Luzacki Arcyturniej Siatkarski, będzie miał w tym roku już swoją drugą edycję. Rozgrywki o Puchar Dyrektora Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, podobnie jak w zeszłym roku, przeznaczone są właśnie dla pracowników i studentów naszego Instytutu. Osiem dwuosobowych drużyn rywalizować będzie na terenie wrocławskiego Morskiego Oka 25 maja od 11:30. Tegoroczna edycja PLASu została poszerzona o dodatkową atrakcję. Równolegle odbędzie się gra miejska dla wszystkich studentów Wydziału Filologicznego UWr pod tytułem „Kto porwał sędziego?”. Siedem zespołów w czteroosobowych składach dążyć będzie do rozwiązania sprawy tajemniczego zaginięcia siatkarskiego arbitra.

Na uczestników obu konkurencji czekają atrakcyjne nagrody. Do kibicowania zawodnikom podczas zawodów siatkarskich zaproszeni są wszyscy. Na miejscu, oprócz sportowych emocji, czekać będą m.in. loteria z nagrodami oraz foodtrucki pełne pysznego jedzenia.

Dodatkowe informacje

Zapisy na turniej zostały już zamknięte, ale nadal czekamy na zgłoszenia do gry miejskiej! Szczegóły na facebookowej stronie wydarzenia (link) i na naszym fanpage’u (link).