Magia Świąt dla Seniorek z Domy Pomocy Społecznej

Jako studentki i studenci, członkowie Koła Naukowe briefly. oraz Redakcji Nowe.pl wierzymy, że dobro wraca, a Święta Bożego Narodzenia to okres, w którym szczególnie powinniśmy o tym pamiętać.

Chcemy wesprzeć 40 Seniorek z Domu Pomocy Społecznej, do których trafią nasze świąteczne podarunki. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji! Nie potrzeba wiele – zbieramy m.in. herbatę owocową lub czarną, kawę rozpuszczalną, filmy DVD oraz ptasie mleczko.

Centrum dowodzenia to sala 41e (obok restauracji) w budynku Instytutu przy ul. Joliot Curie 5. Zakończenie zbiórki planujemy 18.12.2020r. - do tego czasu chcemy zebrać produkty, których listę utworzyliśmy wraz z ośrodkiem. Pełna lista świątecznych podarunków, dokładne informacje o akcji oraz harmonogram odbioru produktów od darczyńców dostępne są w opisie wydarzenia.