KREAKCJA - Bądźmy na tej samej stronie. Trendy w branży wydawniczej

Szanowni Państwo,

Serdecznie polecamy wydarzenie organizowane przez studentów naszego Instytutu i działaczy Koła Naukowego COMMON - siódmą edycję projektu KREAKCJA.

Po dwuletniej przerwie projekt został przejęty przez nowy zespół i powraca w wyjątkowej, wirtualnej odsłonie. Nazwa nachodzącej edycji wydarzenia brzmi: „Bądźmy na tej samej stronie. Trendy w branży wydawniczej”, a poruszane zagadnienia będą dotyczyły m.in. budowania wizerunku marki wydawniczej, procesu publikacji czy zmian związanych z rozwojem nowych technologii.

Gośćmi są trzy znane, polskie wydawnictwa: Czarne, Dwie Siostry oraz d2d.pl.

Event został objęty patronatem medialnym przez OOH magazine oraz Stowarzyszenie Nowe Horyzonty i odbędzie się we wtorek 9 marca o godzinie 18 na platformie Cisco Webex.

KREAKCJA nie jest kolejną konferencją, lecz spotkaniem i dialogiem między słuchaczami a gośćmi. Najlepszy sposób na pozyskiwanie wiedzy to możliwość dyskusji i otwartej wymiany poglądów, dlatego właśnie taką formę przybrała KREAKCJA już na początku swojej działalności.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku: LINK

Szczegóły spotkania

Data i godzina: Wtorek, 9 marca 2021 o godz. 18.00.

Miejsce spotkania: Cisco Webex Meetings