Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

YT | FB | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

International Days w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

header photo

Wydarzenie jest organizowane w ramach obchodów jubileuszu 10-lecia Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

International Days

Z okazji 10-lecia Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, studenci Communication Management organizują trzecią już edycję International Days. W tym roku pomyśleliśmy jednak, że im więcej tym lepiej i zamiast jednego dnia atrakcji, będziemy mieli cztery. Celem naszego wydarzenia jest nie tylko świętowanie nauki, ale również wspieranie idei kooperacji, różnorodności i międzykulturowości. Co więcej, wszystkie nasze wydarzenia zostaną poprowadzone w języku angielskim, co jednocześnie służy promocji naszego Uniwersytetu i szerokiej oferty kierunków anglojęzycznych. Jesteśmy międzynarodową grupą studentów z głowami pełnymi pomysłów i w związku z tym przygotowaliśmy dla wszystkich zainteresowanych kilka dni fantastycznych wydarzeń.

Informacje o wydarzeniu

 • Kiedy: 27 - 30 Marca 2017
 • Gdzie: Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, Kawiarnia Gniazdo, Małpie Sztuczki
 • Info: Profil wydarzenia na Fb (link)
 • Kontakt: Monika Jamorska (e-mail)

Program wydarzenia

 • Intercultural Workshops (27 - 28 Marca 2017)
  Na początek zapraszamy na dwa dni pełne interesujących warsztatów poprowadzonych przez naszych wykładowców. Celem spotkań jest nie tylko zyskanie nowych kompetencji, ale także poszerzenie wiedzy i poruszenie międzykulturowych tematów. Wszystko w przyjaznej i luźnej atmosferze.
 • Movie Night (29 Marca 2017)
  Na ten dzień zaplanowaliśmy przygodę z filmem. Właściwie trzema filmami, które zabiorą nas w podróż w niesamowite zakamarki świata. W planie: Path Finder (reż. Jakub Klawikowski, 2015), Welcome to Norway (reż. Rune Denstad Langlo, 2016) i Rolling Stones ‘Olé Olé Olé!: A Trip Across Latin America’ (reż. Paul Dugdale, 2016). Co więcej, Jakub Klawikowski będzie naszym specjalnym gościem.
 • Coffee Gathering (30 Marca 2017)
  Odpowiedni czas i miejsce na naukę parzenia wyśmienitej kawy. Uczestnicy będą mieli możliwość poznania różnych metod przygotowywania kawy, jak i również wzięcia udziału w profesjonalnej degustacji kawy.
 • AfterParty (30 Marca 2017)
  Na koniec nie mogłoby zabraknąć wspólnej wieczornej zabawy podczas śpiewania na karaoke i tańców do muzyki dj’a. By zakończyć nasze wydarzenie w świetnym humorze i zacieśnić powstałe znajomości, chcielibyśmy zaprosić na imprezę pełną atrakcji.