Dni Otwarte Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych studiami licencjackimi i magisterskimi na kierunkach takich jak: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna, Komunikacja wizerunkowa, a także prowadzonych w języku angielskim Communication Management i Journalism and Social Communication na Dni Otwarte, które odbędą się 10-11 kwietnia.

Pierwszy dzień wydarzenia 10. kwietnia odbędzie się ONLINE, aby każda osoba mogła w nim uczestniczyć, niezależnie od tego gdzie się znajduje, 11. kwietnia zapraszamy do Instytutu przy ul. Joliot Curie 15 we Wrocławiu.

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach i dyskusjach prowadzonych przez wykładowców i studentów oraz rozwiania wszelkich wątpliwości, zadając pytania w czasie sesji Q&A.

Szczegółowe informacje: https://www.facebook.com/events/417250037445646