27. Wystawa Wrocławskiej Grafiki Użytkowej pokaże, jak wrocławscy projektanci rozumieją matematykę

22 października 2020 rozpocznie się 27. edycja Wystawy Wrocławskiej Grafiki Użytkowej. Organizatorem tegorocznej edycji jest Katedra Grafiki Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS we Wrocławiu. W ramach najbliższej odsłony wystawy przed projektantami stawiane jest pytanie o miejsce matematyki w projektowaniu graficznym.

Zapraszamy Studentki i Studentów Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr do zgłaszania swoich prac do 27. WWGU! Więcej informacji oraz historię wystawy znajdą Państwo na stronie: https://wwgu.pl/zglos_projekt

Najczęściej zadawane pytania:

1) Jakie prace mogą zostać zgłoszone?

27. edycja jest poświęcona projektom powstałym od czerwca 2018 do czerwca 2020, które związane są z miejscem matematyki w projektowaniu.

Poprzez projekt graficzny rozumie się: plakaty, ulotki, plakietki, bilety, metki, etykiety, opakowania, wizytówki, okładki, ilustracje książkowe, książki, reklamy, formularze, znaczki, banknoty, projekty identyfikacji wizualnej, znaki, ekslibrisy, infografiki, kroje pisma lub podobne niewyszczególnione wcześniej elementy grafiki użytkowej.

2) Jak zgłaszać prace na Wystawę?

Prace należy zgłosić przez formularz na stronie: https://wwgu.pl/zglos_projekt

Zgłoszenie propozycji wystawienniczej obejmuje:
a) reprodukcje prac graficznych udostępnione wg określonych wymogów technicznych
b) wypełniony formularz zgłoszeniowy
c) akceptację regulaminu konkursu

3) Do kiedy można zgłaszać swoje prace?

Prace można zgłaszać do 15 września 2020.

4) W jakich kategoriach można zgłaszać prace?

Prace zostaną przedstawione w 3 kategoriach:
- komercyjne
- niekomercyjne
- projekty studenckie.

Serdecznie polecamy Państwa uwadze!

27. WWGU

Kontakt i informacje:
Strona internetowa
Mail kontaktowy

Grono weryfikujące zgłoszone prace:
dr hab. Jacek Joostberens
dr hab. Łukasz Kliś