Przedmioty ponadprogramowe z Akademickim Biurem Karier

W semestrze letnim Akademickie Biuro Karier zaprasza na kolejne edycje dwóch przedmiotów ponadprogramowych:

Przedsiębiorczość – historie sukcesów
Przedmiot składać się będzie z dziesięciu wykładów realizowanych w formule on-line.

W wykładowców zamienią się ludzie, którzy na co dzień kierują przedsiębiorstwami, są właścicielami dużych firm, prezesami koncernów lub banków albo osiągnęli sukces zawodowy w swojej dziedzinie.

W serii wykładów pojawią się między innymi: Dawid Łasiński ("Pan Belfer”), Marta Niemira - właścicielka i (współ)założycielka Agencji Słucham, Krzysztof Domarecki - przedsiębiorca, główny akcjonariusz Grupy Selena.

Za udział w zajęciach (potwierdzony obecnością) można otrzymać 1 pkt. ECTS. Trzeba zapisać się przez USOS!

Zajęcia odbywać się będą w czwartki od godziny 16:00 do 17:30 w następujące dni: 09.03, 16.03, 23.03, 30.03, 13.04, 20.04, 27.04, 11.05, 18.05, 25.05.

Szczegóły o przedmiocie i zapisach: https://biurokarier.uwr.edu.pl/przedsiebiorczosc-historie-sukcesow/

University Dragons’ Den
Przedmiot składać się będzie z dziesięciu zajęć (łącznie 20 godzin dydaktycznych): ośmiu zajęć o charakterze warsztatowym oraz dwóch w formule prezentacji projektów.

Podczas przedmiotu poznasz między innymi czym jest modelowanie biznesowe i dlaczego jest istotne w zakładaniu startupów. Jakie są zasady tworzenia innowacyjnych pomysłów.
Nauczysz się skalować i parametryzować swój biznes. Będziesz potrafiła/potrafił szukać środków finansowych na swoje projekty.
Wszystko to podczas praktycznych, interaktywnych zajęć, prowadzonych przez praktyków biznesu!

Za udział w zajęciach (potwierdzony obecnością) można otrzymać 2 pkt. ECTS. Trzeba zapisać się przez USOS!

Zajęcia odbywać się będą we wtorki od godziny 16:00 do 17:30 w następujące dni: 07.03, 14.03, 28.03, 30.03, 04.04, 18.04, 25.04, 09.05, 16.05, 23.05.

Szczegóły o przedmiocie i zapisach: https://biurokarier.uwr.edu.pl/university-dragons-den/

Zapisy na oba przedmioty w USOS od 1 lutego do 2 marca 2023r.
Zapisać może się każdy student i każda studentka - niezalenie od wydziału.
Przedmioty realizuje Akademickie Biuro Karier.

Zasady realizacji przedmiotu reguluje ZARZĄDZENIE Nr 220/2022 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego z dnia 5 października 2022 r. w sprawie wprowadzenia przedmiotów ponadprogramowych: ,,Przedsiębiorczość – historie sukcesów’’, ,,Zaprojektuj swoją karierę” oraz ,,University Dragons’ Den’’.