Spotkanie promocyjne książki "Manual: reklama"

Spotkanie promocyjne książki

Uprzejmie zapraszamy do udziału w spotkaniu promującym wieloautorską publikację z zakresu reklamy pt. "Manual: reklama – podręcznik z zakresu Communication Design", które odbędzie się 07 kwietnia 2017 roku o godz 17:00 we wrocławskim Domu Literatury w klubie Proza.

Otwarty wykład: "Media w stanie wojny"

Otwarty wykład:

Uprzejmie zapraszamy Państwa na spotkanie naukowe pt. "Media w stanie wojny wojna informacyjna i propaganda w służbie ideologii w XXI w. na przykładzie Ukrainy". Spotkanie z udziałem ekspertów z Uniwersytetu Donieckiego odbędzie się 01 grudnia w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego.

Forum Content Marketing & co?

Po to powstało forum – dla przytłoczonych ilością informacji w sieci i tych, którym nie bardzo widzi się bieganie po bibliotekach w tę nieprzychylną pogodę, by posłuchać co to takiego: content marketing.