Konkurs na logo CIRHI

Centrum Interdyscyplinarnych Badań nad Zdrowiem i Chorobą (Centre for Interdisciplinary Research into Health and Illness – CIRHI) ogłasza konkurs na logo. Logo ma stać się wizualnym identyfikatorem Centrum, odzwierciedlać jego pole działania i wartości.

Przyjmujemy następujące parametry dla logotypu Centrum.

1. Logo kreatywnie odzwierciedli to, że Centrum jest częścią Uniwersytetu Wrocławskiego.

2. W logotypie wykorzystany zostanie krój pisma Uniwersytetu Wrocławskiego (jeśli będą w nim użyte litery)

3. Użyte kolory i/lub symbole odzwierciedlą pole działań Centrum

4. Logo będzie występowało zarówno w wersji pasującej do strony internetowej Centrum, jak i nadającej się do użycia na oficjalnym koncie Centrum na Twitterze, @CIRHI_UniWroc.

Informacje na temat Centrum można uzyskać na stronie Centrum: cirhi.uwr.edu.pl. Dodatkowe informacje można uzyskać od kierownika Centrum, prof. dr. hab. Dariusza Galasińskiego.

Warunki udziału:

1. W konkursie mogą wziąć udział studenci Uniwersytetu Wrocławskiego.

2. Udziałem w konkursie jest przesłanie projektu logo wraz z jego uzasadnieniem na adres: dariusz.galasinski@uwr.edu.pl

3. Zgłoszenia należy przesłać do 31 marca 2022 roku.

1. W konkursie zwycięży praca, który zostanie przyjęta jako logo IDN.

2. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 2500 PLN

3. Decyzję o wygranej podejmie komisja konkursowa w składzie prof. Dariusz Galasinski, prof. Arkadiusz Lewicki, dr Eva Duda oraz mgr Magdalena Witkowicz.

4. Komisja zastrzega sobie prawo do nierozstrzygania konkursu.

5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone nie później niż 15 kwietnia 2022 r.