Konkurs dla studentów z zakresu komunikacji

Weź udział w konkursie na najlepszą pracę z zakresu komunikacji!

Dyrektor Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości ogłasza konkurs na najlepszą pracę z zakresu komunikacji. Przedmiotem konkursu jest przygotowanie esejów na wybrane przez uczestnika cztery różne tematy, spośród dziesięciu tematów wskazanych przez Instytut.

Praca konkursowa powinna składać się z:

W konkursie zostanie przyznana jedna nagroda główna, a liczba wyróżnionych prac zależy od decyzji Kapituły Konkursu. Do udziału w nim zapraszamy studentów i absolwentów kierunków humanistycznych, w szczególności polonistyki oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej.

Nagrodą główną w konkursie jest stypendium stażowe o wartości 10.000,00 zł w Centrum Analiz Strategicznych IWS.

Tematy esejów:

Szczegóły na stronie internetowej Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości:

link: Konkurs na najlepszą pracę z zakresu komunikacji – INSTYTUT WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI (iws.gov.pl)