Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

YT | FB | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

Młodszy specjalista ds. PR i marketingu

Oferta pracy

Grupa FLPR poszukuje ambitnej i ciekawej świata osoby, która swoimi zdolnościami pisarskimi i kreatywnym piórem wesprze dział PR i Marketingu w realizacji bieżących działań dla klientów agencji.Miejsce pracy: Wrocław. Grupa FLPR powstała z zaangażowania i pasji wielu osób. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy szukają strategicznego partnera potrafiącego kompleksowo zidentyfikować jego potrzeby. Specjalizujemy się w opracowywaniu i realizowaniu wielopoziomowych i kreatywnych koncepcji w najróżniejszych obszarach biznesu. W swojej ofercie mamy szeroki zakres usług - od Marketingu i Public Relations po indywidualne kursy językowe i specjalistyczne eventy. Realizujemy kampanie na wszystkich etapach kształtowania silnej marki. Każdy klient to dla nas nowe wyzwanie, które podejmujemy z zaciekawieniem i pasją.

Opis stanowiska:

  • pisanie i redagowanie tekstów dla klientów agencji
  • wsparcie przy realizowaniu projektów PR/marketingowych
  • pomoc w prowadzeniu działań w mediach społecznościowych

Oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • ciekawą, pełną wyzwań, dynamiczną pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Wymagania:

  • świetne pióro
  • perfekcyjna znajomość języka polskiego
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie trwania studiów)
  • samodzielność i kreatywność w działaniu
  • doskonała organizacja pracy
  • znajomość pakietu Microsoft Office

Kontakt

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z portfolio swoich tekstów na adres: malgorzata.bijak@flpr.pl