News z dnia 03.11.2012

Szanowni Państwo,

zamieszczam nowe informacje dotyczące możliwości odbycia stażu w TVN i współpracy:

"Wrocławski ośrodek TVN24 zaprasza studentów dziennikarstwa na 3-miesięczny, bezpłatny staż w redakcji TVN24 i w portalu tvnwroclaw.pl. Oczekujemy zaangażowania, chęci do pracy i orientacji w bieżących wydarzeniach, przede wszystkim politycznych. Studenci, których przyjmiemy na staż będą pracować przy tworzeniu materiałów do programów TVN24 i przy pisaniu tekstów na portal. Po odbyciu stażu najlepsi mają szansę na przedłużenie współpracy.
Chętnych zapraszamy do naszej redakcji - Plac Solny 16, II piętro Dziękuję i pozdrawiam,

Anna Sabat

TVN24"

"Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy przedstawić Państwu program „TVN Poławiacze Pereł’. Jest to nasz autorski pomysł na budowanie stałej współpracy z najlepszymi uczelniami w Polsce. W ramach programu docieramy do utalentowanych studentów kierunków społecznych i ekonomicznych, ze szczególnym uwzględnieniem dziennikarstwa. Możemy zaprezentować Państwa studentom  praktyczną stronę pracy w mediach, umożliwiając „wprowadzenie w krwioobieg” wiedzy zdobytej na studiach, a także weryfikację oczekiwań dotyczących realiów rynku pracy oraz wiedzę potrzebną do skutecznego poszukiwania idealnego pracodawcy.

Studentom oferujemy:

• Dla chętnych: udział w warsztatach, wykładach, prezentacjach.
  • Dla zaangażowanych i aktywnych: informacja zwrotna na temat wykonanych zadań i wskazówki dotyczące dalszej kariery w mediach od ekspertów TVN.
  • Dla najlepszych, kreatywnych i ambitnych: staże w redakcjach lub działach biznesowych, a w dalszej perspektywie – możliwość kontynuowania kariery w telewizji.

Uczelniom oferujemy:

• Trwałą i wartościową relacja z biznesem.
  • Uzupełnienie oferty edukacyjnej o elementy praktyczne, doradztwo w zakresie tworzenia treści programów studiów.
  • Współpracę z uznanymi profesjonalistami świata mediów w zakresie wykraczającym poza tradycyjny program stażowy.

Pierwszym partnerem Poławiaczy Pereł był Uniwersytet Jagielloński. Studenci Dziennikarstwa tej uczelni już odbyli staże w redakcji Faktów. Nawiązaliśmy współpracę również z Uniwersytetem Warszawskim oraz Uniwersytetem Śląskim.

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi wiodącymi uczelniami.

Serdecznie zapraszamy do udziału w programie TVN Poławiacze Pereł i prosimy o kontakt.

Z poważaniem,

Paulina Grabowska