Redakcja Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr

Kompetencje

Szanowni Państwo. Redakcja Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego odpowiada za spójność, kompletność i adekwatność działań komunikacyjnych Instytutu w ramach serwisu internetowego oraz w obszarze mediów społecznościowych. Ponadto dbamy o realizację zarządzenia numer 129/2015 Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego w sprawie Sytemu Identyfikacji Wizualnej Uniwersytetu Wrocławskiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w następujących kwestiach:

• Wsparcie w przygotowaniu treści na stronę internetową Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr
  • Wsparcie w przygotowaniu treści (posty, wydarzenia, galerie) w obszarze mediów społecznościowych (YouTube, Facebook)
  • Wsparcie w przygotowaniu materiałów graficznych (plakaty, ulotki, niestandardowe formy graficzne) zgodnie z SIW UWr
  • Opiniowanie dla Dyrekcji Instytutu niestandardowych materiałów graficznych realizowanych w ramach IDKS UWr
  • Zarządzanie przestrzenią wystawienniczą w ramach IDKS UWr

Wytyczne

Poniżej przedstawiamy Państwu główne wytyczne przygotowania materiałów graficznych i promocyjnych w ramach działalności komunikacyjnej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. Kontakt: dr Mariusz Wszołek.

• Stosowany krój pisma: roboto (cała rodzina) — do pobrania: https://goo.gl/uY8lc6
  • Materiały do pobrania (poniżej):
    • nagłówek posteru stały (plik: formatka_poster.pdf / formatka_poster_bw.pdf)
    • typograficzny zapis nazwy Instytutu: wersja_krotka.pdf / wersja.dluga.pdf (do stosowania przy nazwie zakładu)
    • Propozycja plakatu 1: plakat_wydarzenie
    • Propozycja plakatu 2: plakat_tekst
    • Logo UWr (logo_uwr.ai)
  • Barwa niebieska z SIW UWr: Pantone 284 / CMYK: 58-17-0-0 / RGB: 122-171-222
  • Niestandardowe formy plakatów muszą być konsultowane z dyrekcją Instytutu
  • Strona www:
    • Informacja o organizowanych wydarzeniach w ramach IDKS muszą zostać dostarczone redakcji na (przynajmniej) tydzień przed planowaną datą wydarzenia
    • Informacje dla studentów i/lub pracowników publikowane są tylko w zakładce ‚ważne info'