Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

YT | FB | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

Zmarł redaktor Daniel E. Groszewski

Z głębokim smutkiem i żalem informujemy, że 8 stycznia 2020 r. zmarł nagle 

redaktor Daniel E. Groszewski

dziennikarz, wykładowca Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Przyjaciel tych, którzy stawiali pierwsze kroki w dziennikarskim rzemiośle.

Redaktor Daniel Groszewski z wielkim zaangażowaniem i pasją prowadził zajęcia przede wszystkim ze studentami specjalności dziennikarstwo sportowe, spotykali Go podczas ćwiczeń także studenci dziennikarstwa prasowego oraz dziennikarstwa radiowego i telewizyjnego. Wszyscy, którzy tylko chcieli, mogli pod Jego opieką współtworzyć portal Nowe Dziennikarstwo. Wszyscy, którzy tylko mieli zapał, mogli znaleźć u Niego dość uwagi, czasu, inspiracji i rady, by iść prostymi drogami po krętych szlakach mediów.

Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia. Sami zaś mamy nadzieję, że energia i zaangażowanie, które pozwalały Mu w tak krótkim życiu tak wiele dokonać, pozostaną dla nas zobowiązaniem, by tworzyć dziennikarstwo, na którym tak bardzo Redaktorowi Groszewskiemu zależało. Dobre, nowe dziennikarstwo.

Dyrekcja, Pracownicy, Współpracownicy i Studenci Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

 

 

 

___

Szanowni Państwo,

informujemy, że uroczystości pogrzebowe redaktora Daniela E. Groszewskiego odbędą się w piątek, 17 stycznia, o godz. 13.30, na Cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej 10 w Bydgoszczy. Wszystkich Studentów, którzy chcieliby wziąć udział w uroczystościach i byliby zainteresowani wspólnym wyjazdem z Wrocławia, prosimy o kontakt z panią Zuzanną Kuczyńską, nr tel. 668 370 145, w terminie do środy, 15 stycznia, do godz. 15.