Wystawa fotograficzna w ramach International Days 2019

Co nam wolno? Co nas ogranicza? Jak interpretować raMY społeczne?
Co dzieje się poza nimi? W JAki sposób poszerzać horyzonTY?
Takie pytania zadajemy sobie podczas piątej już edycji International Days – eventu skupionego wokół komunikacji między_kulturowej.

Chociaż każdego roku wydarzenie to przyjmuje nieco inną formę i wielkość, główna idea pozostaje zawsze taka sama:
- spotykać się,
- uczyć,
- mieszać,
a to wszystko w kontekście międzynarodowym!

Szczegóły

Tegoroczny temat przewodni to sztuka, dlatego postanowiliśmy zorganizować wystawę fotograficzną. Chcemy, by odmienne perspektywy, uchwycone na zdjęciach, prowadziły do dialogu i wymiany doświadczeń.

Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęć, które najlepiej uchwycą temat „___ don’t need a frame”.
Pozwól sobie na otwarcie perspektywy za pomocą fotografii, czy to za sprawą kompozycji, techniki czy interpretacji tematu. Pokaż nam, co nie potrzebuje barier, a Twoja praca uwolni się z ram na wystawie organizowanej podczas International Days 2019.

Do wzięcia udziału zachęcamy wszystkich studentów wrocławskich uczelni.
Spośród nadesłanych prac aż 10 z nich pojawi się na wystawie fotograficznej oraz zostanie wydanych w formie oficjalnej publikacji!

CO: Wystawa fotograficzna w ramach International Days 2019
KTO: Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr
GDZIE: Centrum Innowacji PRZEJŚCIE
KIEDY: 18-21 marca 2019

Nabór prac trwa do 28.02.2019 r.
Regulamin wydarzenia:
https://www.dropbox.com/s/d2pxwyieshfle5j/ Regulamin%20ID%202019%20PL.pdf?dl=0