Student w branży: początki pracy w agencji

O wydarzeniu

Pierwsze kroki w branży, twardy orzech do zgryzienia? Co, jak, gdzie, kiedy? Tyle pytań. Gdzie szukać odpowiedzi?

Koło naukowe Brandico wraz z Klubem Twórców Reklamy KTR przygotowało wydarzenie, które ma przybliżyć studentom wrocławskich uczelni świat agencji kreatywnych. Prelekcje ze specjalistami z dziedzin PR, Social Media, Strategia oraz Kreacja (graphic design) przybliżą wam proces zatrudniania pracowników w agencji kreatywnej, kryteria oceny kandydata na poszczególne stanowiska, wymagania stawiane przez rynek, potencjalne ścieżki rozwoju kariery, a także dostarczą praktycznych porad jak rozpocząć swoją pracę w branży, jak się wyróżnić, jak stworzyć swoje CV i portfolio oraz z czym wiąże się praca agencyjna od kuchni.

Po prelekcjach czekają na was warsztaty - to możliwość sprawdzenia się w pracy nad prawdziwym briefem agencyjnym, pod okiem i ze wskazówkami eksperta z branży. Warsztat będzie konfrontacją zdobytych dotychczas umiejętności z branżowymi realiami i wymogami pracy agencyjnej. Po warsztacie chętni będą mogli przesłać swoje prace specjalistom by otrzymać indywidualny feedback.

• Data i miejsce: 20 października 2017, godz. 12.30, s. Wielka Zachodnia
  • Wydarzenie otwarte, na warsztaty obowiązują zapisy!
  • Więcej informacji i dokładny harmonogram wydarzenia: link