Studencki Gucci Trip z Jacusiem - otwarte spotkanie online

Jacuś – jedna z najoryginalniejszych postaci wśród muzyków młodego pokolenia. Człowiek o wielu obliczach: z jednej strony przewodniczący szkoły w renomowanym liceum, pasjonat muzyki klasycznej i pianista, z drugiej budzący kontrowersje raper, producent muzyczny i montażysta. Postać wszechstronna i samowystarczalna: odpowiada za wszystko, od tekstów i muzyki, po miks, teledyski i promocję. Dzięki oryginalnemu stylowi i poczuciu humoru zgromadził wielu fanów w stosunkowo krótkim czasie.

W najbliższą sobotę, 16.01, o godzinie 17:00, zapraszamy na rozmowę z Jacusiem, jednym z największych odkryć polskiego rapu w 2020 roku. Spotkanie poprowadzą studenci Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Zapraszamy na stronę wydarzenia

Jak dołączyć?