Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

YT | FB | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

Rekrutacja do redakcji portalu "Nowe Dziennikarstwo"

Informacja

Szanowne, Szanowni, 

rozpoczęła się rekrutacja do studenckiego portalu Nowe Dziennikarstwo. Redakcja poszukuje twórczych umysłów, otwartych na świat, giętkich języków, które "odpowiednie dadzą rzeczy słowo", świeżego spojrzenia na to, co dookoła i dużo dobrej energii.

Jeśli jesteście ciekawi (wszystkiego lub czegoś konkretnego), odpowiedzialni (w szerokim tego słowa znaczeniu) i przede wszystkim chcecie z zaangażowaniem współtworzyć Nowe Dziennikarstwo – wypełnijcie formularz rekrutacyjny (link w kolumnie po prawej stronie).

Na Wasze zgłoszenia Redakcja czeka do 22.02.2020 r.
Powodzenia!

Szczegóły

Formularz rekrutacyjny: klik
Nowe Dziennikarstwo: klik
Profil na FB: klik

O redakcji

Nowe Dziennikarstwo to portal tworzony przez studentki i studentów Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Razem piszemy, fotografujemy, poszukujemy, dociekamy, zadajemy pytania, kłócimy się, bawimy i przede wszystkim rozwijamy. Poruszamy tematy związane z Wrocławiem i życiem studenckim oraz komentujemy wszystko, co nas inspiruje i otacza. To od nas jako pierwsi dowiecie się o wszystkich wydarzeniach mających miejsce w stolicy Dolnego Śląska. Oprócz tego razem z Nowym Dziennikarstwem odkryjecie zupełnie nowe miejsca, przeżyjecie sportowe emocje i przeczytacie osobiste felietony, błyskotliwe recenzje oraz wciągające wywiady.