Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

YT | FB | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

Regulamin i zasady funkcjonowania w czasie pandemii

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci

 

ten rok akademicki będzie dla nas wszystkich szczególny, a to za sprawą powszechnie wiadomą, czyli trwającej pandemii COVID-19, która zmusza nas do przeorientowania i przeorganizowania dotychczasowego akademickiego trybu życia.

 

Jako Wspólnota powinniśmy wzajemnie wspierać się i troszczyć o siebie, dlatego w tym duchu staraliśmy się zorganizować zajęcia dydaktyczne, tak planując harmonogram naszych spotkań czy aranżując przestrzeń sal, w których będziemy się spotykać. 

 

W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo przygotowaliśmy także Regulamin i zasady funkcjonowania naszego Instytutu w okresie pandemii, opierając się na Zarządzeniu Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego nr 116/2020 oraz Komunikacie Dziekana Wydziału Filologicznego nr 11/2020. Bardzo prosimy Państwa o zapoznanie się z tym dokumentem, który zawiera reguły i zasady, zgodnie z którymi powinniśmy postępować podczas naszych spotkań na uczelni. Mamy nadzieję, że ten zbiór pozwoli nam zapewnić choć minimum bezpieczeństwa, a nasza odpowiedzialna postawa będzie świadczyć o dojrzałości naszej Wspólnoty. 

 

W imieniu Dyrekcji Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej,

 

dr Katarzyna Konarska

z-ca Dyr. ds. nauki i rozwoju

Pełna treść regulaminu

LINK