PREMIERA: Scenariusze kultury w mediach i w medycynie narracyjnej

Od Autora

To dość osobliwa książeczka. Tak ją nazywam prywatnie, wszak liczy zaledwie niewiele ponad 200 stron. Osobliwa, bo bardzo osobista.  Osobliwa, bo mimo tak drobnej postury ma długą i burzliwą historię, która rodziła się przed ponad dziesięcioma laty, gdy po raz pierwszy zetknąłem się z medycyną paliatywną. Osobliwa także z racji swego przedtekstowego istnienia w postaci rozmów w instytutowym gabinecie 208 i długich mejlowych korespondencji z bardzo bliskimi mi myślowo ludźmi. Z tymi, którzy pisali bądź piszą prace magisterskie czy doktorskie, rozwijające ideę scenariuszy kultury, a ja je czytałem i wciąż czytam, doświadczając nowych inspiracji. Tych osób jest wiele, dużo więcej niż autorów wymienianych na kartach tej książeczki. Wszystkim Wam zawdzięczam bardzo wiele.

Informacje wydawnicze

Autor: