Pierwsza FeTa Studencka na Uniwersytecie Wrocławskim!

FeTa czyli Studencki Festiwal Talentów odbędzie się 15.01.2019r o godz. 9:30 na wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej w Sali Kameralnej Zachodniej na pierwszym piętrze.

FeTa

Dla wszystkich, którzy zastanawiali się czy na rysowaniu komiksów można zarobić, do tych, którzy chcieliby wiedzieć jak zostać prezenterem telewizyjnym lub radiowym, a także do marzących w dzieciństwie o założeniu własnego zespołu, oraz dla wszystkich szukających natchnienia, dedykujemy nasz Pierwszy Festiwal Talentów. Podczas tego wydarzenia nasi prelegenci odpowiedzą na powyższe pytania, a także na wiele innych.

Wydarzenie to będzie składało się z ośmiu prelekcji podzielonych na cztery bloki tematyczne wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Prowadzone są one przez studentów i absolwentów wydziału Dziennikarstwa i  Komunikacji Społecznej, którzy chcą podzielić się swoją pasją i doświadczeniem. Dodatkowo na pierwszym piętrze rozstawieni będą wystawcy, którzy zaprezentują swoją działalność i zaspokoją ciekawość każdego przybysza. Oprócz prelekcji odbędą się także dwa koncerty muzyczne, a także pokaz tańca dawnego. Zapraszamy na nasze nietuzinkowe wydarzenie prezentujące niesamowicie szeroki wachlarz talentów w jednym miejscu i czasie. Wciągnij się w pierwszą FeTę Studencką!

Info w pigułce

• Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej