ODWOŁANE || Dni Otwarte Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

Drodzy przyszli Studenci i Studentki!
Zbliża się czas decyzji, których pewnie nie macie ochoty podejmować, jednak my wiemy, jak Wam to ułatwić!

Zapraszamy na Drzwi Otwarte Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, które odbędą się 3-go kwietnia 2020 roku, w godzinach od 16:00 do 19:00. W tym czasie przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji, dzięki którym będziecie mogli zadać niezbędne pytania studentom komunikacji wizerunkowej oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej, oraz ich wykładowcom, a także zobaczyć, jak pracuje się na tych kierunkach, m.in. poprzez uczestnictwo w warsztatach i możliwość obejrzenia dotychczasowych prac studenckich.

Pełen harmonogram już niedługo na stronie internetowej oraz na stronie Facebook IDiKS; bądźcie czujni!

Kiedy:
3.04.2020 r.