'Jak pisać?' Tekst naukowy z perspektywy redakcji - warsztaty

Do podjęcia studiów trzeciego stopnia konieczny jest zapał i poznawcza ciekawość, ale w praktyce nie mniej ważne okazuje się opanowanie umiejętności pisania, dzielenia się wiedzą, współpracy z instytucjami prowadzącymi, finansującymi i popularyzującymi działalność naukową.

Plażowo-luzacki arcyturniej siatkarski

PLAS, czyli Plażowo-Luzacki Arcyturniej Siatkarski, będzie miał w tym roku już swoją drugą edycję. Rozgrywki o Puchar Dyrektora Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, podobnie jak w zeszłym roku, przeznaczone są właśnie dla pracowników i studentów naszego Instytutu.

Badanie i projektowanie komunikacji 6 (tom dedykowany)

Szanowni Państwo. Uprzejmie donosimy, że nakładem wydawnictwa Libron ukazał się kolejny tom po-konferencyjny pt. "Badanie i projektowanie komunikacji 6". Tym razem jest to szczególny tom, gdyż dedykowany naszemu przyjacielowi dr. Markowi Graszewiczowi z okazji jego odejścia.