Koniec rekrutacji na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna

Komunikat Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej

Wydziałowa Komisja Rekrutacyjna zakończyła nabór na I rok studiów stacjonarnych na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Lista osób przyjętych znajduje się w załączniku. W związku z wyczerpaniem limitu przyjęć w I turze, drugiej nie będzie. Zapraszamy na nasze studia niestacjonarne. W załączeniu znajduje się lista przyjętych na studia stacjonarne pierwszego stopnia na kierunku: Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna (pdf)

Kontakt

Serdecznie zachęcamy do kontaktu z komisją rekrutacyjną za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail) lub osobiście w godzinach pracy komisji w gmachu Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej przy ul. Joliot-Curie 15.