Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

YT | FB | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

Konferencji naukowa z okazji 10-lecia istnienia Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej

header photo

WYDARZENIE JEST ORGANIZOWANE W RAMACH OBCHODÓW JUBILEUSZU 10-LECIA INSTYTUTU DZIENNIKARSTWA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO.

O konferencji

Szanowni Państwo, W ramach obchodów 10-lecia istnienia Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej nasz Instytut jest współorganizatorem konferencji naukowej organizowanej z okazji 10-lecia istnienia Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej w dniach 25-26 kwietnia 2017 roku. Tytuł konferencji brzmi: Dokonania dekady i perspektywy rozwojowe studiów nad mediami i komunikowaniem w Polsce.

 

Konferencja będzie jedną z największych komunikologicznych konferencji organizowanych dotąd w Polsce, a udział w niej weźmie udział ponad dwustu naukowców z Polski i innych krajów europejskich. Obok zamieszczamy szczegółowy program konferencji. Zachęcamy Państwa o udziału w sesjach i panelach, które pierwszego dnia konferencji będą odbywać się w naszym Instytucie, a drugiego dnia w Instytucie Politologii. 

Program konferencji

  • Konferencja odbywać się będzie w kilku miejscach: w gmachu Biblioteki Uniwersytetu Wrocławskiego, w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, oraz w Instytucie Politologii.
  • Szczegółowy program konferencji: link