Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

YT | FB | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

Konferencja naukowa: „Teorie Komunikacji i Mediów 11”

header photo
Szanowni Państwo! Uprzejmie informujemy, że otwieramy drugą dziesiątkę konferencji naukowej „Teorie Komunikacji i Mediów”, która tradycyjnie odbędzie się w Starej Morawie w dniach 26—29.11.2017. W związku z jubileuszowym charakterem konferencji, poza stosownymi uroczystościami, chcielibyśmy Państwa zaprosić do dyskusji nad stanem wiedzy z zakresu komunikacji społecznej i mediów; i temu też dedykujemy tematykę tegorocznego spotkania.

Tematyka i program konferencji

Zauważamy pewną prawidłowość związaną z naszą konferencją i chcemy się tej prawidłowości nadal trzymać. To różnorodność koncepcji teoretycznych, badań i projektów z zakresu szeroko rozumianej komunikacji społecznej, designu, mediów i obrazów świata sprawia, że konferencja w Starej Morawie na stałe zagościła na mapie wydarzeń naukowych. 

 

Słowa kluczowe: komunikacja społeczna, media, mediatyzacja, projektowanie komunikacji, badanie komunikacji i mediów, teorie komunikacji i mediów, językowe obrazy świata, kulturowe obrazy świata, design, reklama, marketing, public relations.