Konferencja naukowa: Badanie i Projektowanie Komunikacji 8

header photo

Szanowni Państwo. Uprzejmie zapraszamy do udziału w kolejnej — ósmej już — interdyscyplinarnej konferencji naukowej Communication design: badanie i projektowanie komunikacji. Zauważamy pewną prawidłowość związaną z naszą konferencją i chcemy się tej prawidłowości nadal trzymać. To różnorodność koncepcji teoretycznych, badań i projektów z zakresu szeroko rozumianej komunikacji społecznej, designu transformacji i komunikacji, zrównoważonego rozwoju, reklamy i obrazów świata sprawia, że konferencja jurajska na stałe zagościła na mapie wydarzeń naukowych.

Program konferencji

Serdecznie zapraszamy Państwa do zgłaszania propozycji wystąpień w sesji głównej referatowej i w sesji posterowej, której planujemy poświęcić wieczorne dyskusje o nauce i nie tylko. Dla tych z Państwa, którzy planują po raz pierwszy odwiedzić nas w Jurze krakowsko-częstochowskiej podpowiadamy, które obszary tematyczne są dla nas szczególnie interesujące: komunikacja społeczna, badanie komunikacji, design komunikacji, design opakowań, design tożsamości, design transformacji, zarządzanie różnorodnością, reklama, media, obrazy świata. W celu zgłoszenia chęci udziału w konferencji uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: link

Rezultatem konferencji są dwie monografie wieloautorskie, które są częścią serii wydawniczej communication design:

• Projektowanie komunikacji: w tym tomie zajmować się będziemy zagadnieniami teoretycznymi, metodologicznymi z obszaru komunikacji społecznej, mediów, designu i reklamy. Widzimy tu również miejsce dla zastosowań projektowych z dziedziny projektowania komunikacji, corporate identity i polityki komunikacyjnej.
  • Badanie komunikacji: tom ten zawierać będzie prace na temat badań komunikacji i badań społecznych. Szczególnie interesują nas tutaj różne zastosowania metod i narzędzi badawczych w wymiarze empirycznym.

Korzystając z okazji, w imieniu redakcji naukowej serii wydawniczej Communication Design, zachęcamy Państwa do zapoznania się z informacją na temat planowanych zmian w strukturze naszego wydawnictwa.  Również zachęcamy i zapraszamy Państwa do udziału w nowym projekcie wydawniczym. Szczegółowe informacje: link

Informacje logistyczne

Kontakt.

Ważne terminy.