KONCEPTY: ROZGRZEWKA (inicjatywa KN Common)

CO?
KONCEPTY: ROZGRZEWKA to przede wszystkim merytoryczne przygotowanie dla uczestników, którzy zamierzają wziąć udział w kolejnej części wydarzenia – KONCEPTY: KONKURS*. Podczas ROZGRZEWKI zaproszeni przez nas Prelegenci przybliżą kwestie związane z rozwiązywaniem briefów na podstawie ciekawych kampanii.

Wstęp na wydarzenie jest wolny i nie zobowiązuje do wzięcia udziału w konkursie KONCEPTY,
chociaż wierzymy, że po tym spotkaniu będziecie chcieli spróbować w nim swoich sił!

________
* W KONCEPTACH, konkursie polegającym na rozwiązaniu briefu strategicznego lub kreatywnego, może wziąć udział każdy student, kształcący się pod kątem brandingu, marketingu czy ogólnie rozumianej reklamy. Chcemy, aby stały się wydarzeniem nie tylko bazującym na rywalizacji, gdzie do wygrania będzie nagroda, ale przede wszystkim doskonałą okazją do przećwiczenia: swoich umiejętności, pracy w zespole i pod presją czasu.

KIEDY?
Środa, 4 marca 2020 r., godz. 18:00