Klinika Dziennikarstwa w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

WYDARZENIE JEST ORGANIZOWANE W RAMACH OBCHODÓW JUBILEUSZU 10-LECIA INSTYTUTU DZIENNIKARSTWA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO.

Klinika Dziennikarstwa

Zapraszamy na drugie już spotkanie w ramach Kliniki Dziennikarstwa, skupiającej wybitnych polskich medioznawców, m.in. prof. Jerzego Bralczyka, prof. Wiesława Godzica, prof. Stanisława Jędrzejewskiego czy prof. Tomasza Gobana-Klasa. Podobnie jak w ubiegłym roku konsylium pochyli się nad kondycją polskiego dziennikarstwa oraz stanem mediów, wskaże największe bolączki trapiące to środowisko i co istotne, szukać będzie rozwiązań, wskazówek dających szansę na przeżycie tego ważnego społecznie pacjenta. O wadze tematu nie trzeba przekonywać. Media to istotny i niezbędny składnik każdego społeczeństwa, a co więcej ich stan to odbicie lustrzane systemu, w którym funkcjonują.

Organizatorem Kliniki jest Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, który zaprasza do udziału w dyskusji z zaproszonymi ekspertami w dniu 31 marca 2017 r. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.30, w sali Wielkiej Zachodniej w siedzibie Instytutu przy ul. Joliot-Curie 15, podsumowaniem ubiegłorocznych obrad, w wyniku którego powstał receptariusz pt. Klinika Dziennikarstwa - Credo, pod redakcją Kazimierza Wolnego-Zmorzyńskiego i Katarzyny Konarskiej (Wrocław 2016).

Informacja o wydarzeniu

• Kiedy: 31.03.2017
  • Gdzie: Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr
  • Dodatkowe informacje: Facebook