Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

YT | FB | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

Jak zostać twórcą filmowym? Spotkanie z Weroniką Ławniczak

Jak zostać twórcą filmowym? Papaya Young Directors 

Szanowne, Szanowni, 

Uniwersytet Wrocławski i organizatorzy konkursu Papaya Young Directors zapraszają na spotkanie „Jak zostać twórcą filmowym?”, podczas którego dowiecie się, jak zawojować największy europejski konkurs dla młodych reżyserów i utorować sobie drogę do filmowej kariery.

W spotkaniu weźmie udział reżyserka i fotografka, laureatka 3. edycji konkursu Papaya Young Directors – Weronika Ławniczak, która opowie o odwadze w tworzeniu autorskich opowieści. Dowiecie się także o formule konkursu, sile pomysłu oraz recepcie na sukces w branży reklamowej.

 

O KONKURSIE:

Już 16 grudnia rozpocznie się 7. edycja konkursu dla młodych twórców, Papaya Young Directors. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „upside down stories”, a uczestnicy konkursu będą mieli okazję spróbować swoich sił w trzech kategoriach: Branded Stories, Music Stories i Instagram Stories. Aby wziąć udział w konkursie, należy napisać eksplikację reżyserską przedstawiającą pomysł na film reklamowy lub teledysk dla Partnerów Głównych konkursu. Autorzy najlepszych prac otrzymają budżet na realizację swoich produkcji. Premiera filmów i wręczenie nagród odbędzie się podczas finału pod koniec maja 2020 roku.  

 

Spotkanie

Kiedy?
6 listopada o godz. 10:10

Gdzie?
sala Kameralna Zachodnia,
Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr
ul. Joliot-Curie 15, Wrocław.