'Jak pisać?' Tekst naukowy z perspektywy redakcji - warsztaty

Zaproszenie

Drodzy Doktoranci! Drodzy Studenci Studiów Magisterskich! Obchodzony właśnie jubileusz 10-lecia Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej wypełniony jest szeregiem ciekawych wydarzeń, ale jest to również dobry moment do wprowadzenia nowych, dobrych praktyk, które pozwolą Państwu czerpać jak najwięcej korzyści ze studiowania na naszej uczelni. Dlatego mamy przyjemność zaprosić Państwa na cykl warsztatów poświęcony pisaniu i redagowaniu artykułów i rozdziałów w monografiach naukowych, wybranym metodom badań, sporządzaniu poprawnych przypisów i opisów bibliograficznych, przygotowaniu publicznych wystąpień, formułowaniu wniosków o stypendia itp.

Do podjęcia studiów trzeciego stopnia konieczny jest zapał i poznawcza ciekawość, ale w praktyce nie mniej ważne okazuje się opanowanie umiejętności pisania, dzielenia się wiedzą, współpracy z instytucjami prowadzącymi, finansującymi i popularyzującymi działalność naukową. Warsztaty odbywać się będą regularnie, mniej więcej raz w miesiącu (z wyłączeniem wakacji), w Fabryce Sensu przy ul. Benedykta Polaka 21/4. Na pierwsze spotkanie zapraszamy 8 maja br. o godz. 17.00. Obowiązują zapisy: e-mail

Informacje logistyczne