International Days 2018 w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr

W marcu rusza kolejna edycja International Days, projektu, który organizowany jest przez studentów komunikacji wizerunkowej Uniwersytetu Wrocławskiego. To czterodniowe wydarzenie, to rozpoczęty konferencją cykl spotkań i warsztatów mających na celu międzynarodową integrację, wymianę doświadczeń i poglądów wśród polskich i zagranicznych studentów oraz wszystkich mieszkańców Wrocławia.

International Days w IDiKS UWr

W dniach 19-22 marca Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej zmieni się w wielonarodową wyspę integracji. Wydarzenie otworzy konferencja pracowników i współpracowników Uniwersytetu Wrocławskiego. W kolejnych dniach odbędą się warsztaty prowadzone przez specjalistów w dziedzinie interkulturowości oraz pracy kreatywnej, a całe wydarzenie zakończy Humans of Wrocław, czyli otwarta przestrzeń do spotkań i rozmów.

Tradycją jest już ostatni punkt programu - afterparty, które startuje o 20:00 w Szklarni. Wszystkiemu przyświeca jednak jeden cel: chęć poznania. To z tego powodu co roku organizujemy International Days.

Szczegółowe informacje: link | e-mail

Plan atrakcji