#hejTy – poznaj hejt od środka

Hej, Ty! Tak, Ty! Masz wolną chwilę?
Przyjdź na #hejty – event organizowany przez II rok dziennikarstwa sportowego na Uniwersytecie Wrocławskim.

Każdy/Każda z nas spotkał/a się kiedyś ze zjawiskiem internetowego hejtu – wulgarne albo przykre komentarze można znaleźć pod wieloma postami na portalach społecznościowych. Na krytykę – tą uzasadnioną i niekoniecznie, najbardziej narażone są osoby publiczne: politycy, artyści, celebryci czy sportowcy.

Przedstawiciele tej ostatniej grupy opowiedzą nam o swoich przeżyciach związanych z hejtem, a nasi goście ze świata nauki spróbują odpowiedzieć na pytania: Skąd się bierze hejt? Jak sobie z nim radzić? Kim właściwie jest hejter? Jaka jest granica między konstruktywną krytyką a hejtem? Nie musisz interesować się sportem, żeby wpaść i posłuchać, a może nawet wziąć udział w dyskusji!

Po więcej informacji zapraszamy na nasze wydarzenie na FB oraz na profil na IG.

Kiedy:
15 maja 2019 r. | 17.00

Gdzie:
Sala Wielka Zachodnia Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej,
ul. Fryderyka Joliot-Curie 15, Wrocław

Kto:
Studentki i Studenci II roku specjalności dziennikarstwo sportowe

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail:
dziennikarstwosportowe2018@gmail.com