Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

YT | FB | PL/EN

Uniwersytet Wrocłaawski

Drzwi zamknięte, prosimy oknem. Odwiedź IDiKS UWr online!

Informacje

Są takie miejsca, których nie da się zamknąć. Jako że i Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr padł ofiarą pandemicznych obostrzeń, musimy Was, przyszłych dziennikarzy i komwizowców zaprosić przez drzwi boczne. Albo i przez okna, jak kto woli.


Przez najbliższe półtora tygodnia w ramach tego wydarzenia będziemy stopniowo odkrywać przed Wami karty, szykując Was na piątek 29 maja, czyli oficjalne (wirtualne!) Drzwi Otwarte kierunków IDiKS: dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz komunikacja wizerunkowa.


Już na starcie możemy zdradzić, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości, co do Waszej studenckiej przyszłości w naszym Instytucie, po Drzwiach Otwartych te wątpliwości będą zdecydowanie mniejsze. Rekrutacja, specjalności, formalności, ale i odwieczna zmora, czyli „co właściwie można po tym robić?” - planujemy wyjaśnić te i wiele innych kwestii. A przy tym, ramię w ramię z tworzącymi oba kierunki prowadzącymi, damy wam wyraźny przedsmak tego, co to znaczy być studentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz komunikacji wizerunkowej.


Zapraszają Koło Naukowe briefly. oraz redakcja Nowe.pl

Szczegóły

Harmonogram wydarzenia:
WKRÓTCE

Wszystkie informacje oraz Q&A
dostępne na wydarzeniu na FB.