Drzwi otwarte Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej

WYDARZENIE JEST ORGANIZOWANE W RAMACH OBCHODÓW JUBILEUSZU 10-LECIA INSTYTUTU DZIENNIKARSTWA I KOMUNIKACJI SPOŁECZNEJ UNIWERSYTETU WROCŁAWSKIEGO.

Drzwi Otwarte

Wszystkich zainteresowanych studiowaniem w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UWr na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz komunikacja wizerunkowa zapraszamy na Drzwi Otwarte 2 kwietnia (niedziela) w godz. 16.00-18.00. W programie przewidujemy spotkania informacyjne i warsztaty, które mają na celu prezentację specyfiki zajęć realizowanych na kierunkach: dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz komunikacja wizerunkowa.

W programie:

• 16.00-16.45
    Prezentacja oferty dydaktycznej Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej - spotkanie z Dyrekcją (sala Wielka Zachodnia)
  • 17.00–18.00
    warsztaty kompetencyjne, dziennikarskie i kreatywne (zgodnie z Państwa zainteresowaniami) — na warsztaty obowiązują zapisy (możliwość zapisania się na warsztaty po 20.03)

Proponowane warsztaty:

• Jakub Wilk, Podstawy pracy w studiu telewizyjnym (studio TV)
  • Paweł Pawiński: Dlaczego kupujemy to, co kupujemy i co tak naprawdę wtedy kupujemy?" (sala 223)
  • Łukasz Śmigiel, Warsztat z zakresu pracy w radiu, nagrań lektorskich oraz impostacji głosu (studio radiowe)
  • Piotr Kistela, Multimedialna książka – tajniki tworzenia audiobooków i książek wideo (sala 141)
  • Kamil Olender: Autoprezentacja i mowa ciała w projektowaniu komunikacji (sala 118)
  • Michał Grech: Style życia w komunikacji/reklamie  (sala Wielka Zachodnia)
  • Dodatkowo: Koło Naukowe Touchpoint zaprasza na spotkanie: "Kreatywność a studia – poradnik przyszłego studenta" w g. 18.00-19.00 (s. Wielka Zachodnia)
  • Oprócz tego w hallu Instytutu w godz. 16.00-18.00 multimedialne stanowisko radiowe studentów IDKS, zaangażowanych w tworzenie rozgłośni radiowej „Uniradio” naszego Instytutu.

Informacje o wydarzeniu

• Zapisy: link
  • Kiedy: 02.04.2017, godz. 16:00-18:00
  • Gdzie: Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej (kontakt)