Badanie i Projektowanie Komunikacji 5 - nowa książka w ramach serii Projektowanie Komunikacji

O książce

Uprzejmie informujemy, że nakładem wydawnictwa Libron ukazała się kolejna książka z serii Projektowanie Komunikacji pt. "Communication Design: Badanie i Projektowanie Komunikacji 5". Książka jest zbiorem tekstów powstałych jako wynik ogólnopolskiej konferencji naukowej "Badanie i Projektowanie Komunikacji”. Wśród artykułów można znaleźć zarówno prace teoretyczne dotyczące reklamy, komunikacji społecznej i mediów, jak i wyniki badań i analiz z zakresu projektowania komunikacji.

Seria „projektowanie komunikacji” jest wydawana przez Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Wśród tytułów można znaleźć m.in. publikacje pracowników i współpracowników Zakładu Communication Design, tom pokonferencyjny Communication Design, tom z wystąpieniami z cyklu „Komunikacje w Rozmowie”, prace studentów specjalności Communication Design. Redaktorami serii są: Mariusz Wszołek, Michał Grech i Annette Siemes.