(AUTO)PORTRET PISARZA

(AUTO)PORTRET PISARZA – SPOTKANIE Z JĘDRZEJEM MORAWIECKIM I DAWIDEM SZKOŁĄ

Szanowni Państwo,

Wznawiamy „(Auto)portret”- cykl spotkań z pisarzami, reporterami, ludźmi kultury i sztuki. Pierwszymi gośćmi w nowej serii będą nasi wykładowcy dr hab. Jędrzej Morawiecki i dr Dawid Szkoła.

Serdecznie zapraszamy na rozmowę o pisaniu, nauczaniu, wędrówkach, spotkaniach.

Szczegóły spotkania

WTOREK, 1 grudnia godzina 17.00 w aplikacji Zoom.

Dane do logowania: LINK

Passcode: portret

C:UsersMałgorzataDownloadsJM2 portret - fot Joanna Morawiecka.JPGFot. Joanna Morawiecka

dr hab. Jędrzej Morawiecki (ur. 1977)

Wykłada w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego, jest doktorem literaturoznawstwa oraz socjologii, doktorem habilitowanym nauk o kulturze i religii. Autor kilkunastu książek reportażowych i naukowych. Otrzymał szereg nagród za reportaże i formy dokumentalne.

dr Dawid Szkoła (1985)

Wykłada w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest autorem kilku książek i kilkudziesięciu artykułów. Publikował swoje teksty między innymi w Twórczości, Nowej Okolicy Poetów, Odrze, Więzi, ale też rzeszowskich Super Nowościach, CD-Action czy internetowym zinie Action-Mag. Interesuje się angielską piłką nożną, wyścigami konnymi oraz najchętniej ogląda amerykańskie komedie romantyczne.