7 grzechów głównych projektowania – Konkurs

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez zespół Projektowania komunikacji. Poniżej opis:

Projektujemy. Coraz więcej i coraz szybciej. Wymyślamy coraz to nowsze rozwiązania odwiecznych problemów. Czasem jednak zamiast iść naprzód warto zrobić krok do tyłu, aby pójść w inną stronę, np. w kierunku projektowania zgodnie z maksymą: „po pierwsze: nie szkodzić”. W tym celu zaś trzeba zmierzyć się z problemami, które trapią design. Idąc tym tropem zakład Projektowania komunikacji ogłasza konkurs na zademonstrowanie 7 grzechów głównych projektowania.

Szczegóły konkursu

Projekty na okoliczność przedmiotowego konkursu zrealizować można w formie krótkiej pracy tekstowej i/lub w formie krótkiej pracy wizualnej bądź audiowizualnej (graficznej, filmowej, dźwiękowej itp.).

Niezależnie od formy zadanie polega na tym, żeby zaprojektować (według własnej wizji) zestawienie 7 głównych grzechów projektowania.

Prace konkursowe wysyłać można na adres: comdes@uwr.edu.pl do 06.12.2020.

• deadline: 6.12.2020
  • cel konkursu: refleksja nad bieżącym stanem projektowania
  • więcej informacji: http://pk.uni.wroc.pl/aktualnosci/7-grzechow-glownych-projektowania-konkurs/